ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

У Кам’янці-Подільському продовжили канікули у школах

Маргарита ЧУБА Суспільство 1230
Через тимчасове обмеження споживання газу у Кам'янці-подільському усі навчальні заклади йдуть на позапланові канікули
Через тимчасове обмеження споживання газу у Кам'янці-подільському усі навчальні заклади йдуть на позапланові канікули. Фото: www.11tv.dp.ua

Призупинити навчання рекомендовано і вишам.

Відсьогодні, 3 березня, у Кам’янці-Подільському призупинили освітній процес в усіх навчальних закладах міста. Про це повідомляють у міській раді Кам'янця-Подільського.

У відомстві зазначили, цього разу на вимушені канікули школярі йдуть з метою економії споживання газу.

Нагадаємо, напередодні "Газпром" без пояснень відключив подачу палива Україні й навіть повернув передплату за березень. Тому Кабінет міністрів України на п'ять діб запровадив національний план дій для недопущення кризової ситуації в енергетиці.

"Таким чином, виконавчий комітет міської ради вирішив призупинити освітній процес в школах і дитячих садочках з третього до сьомого березня. Але враховуючи вихідні восьмого і дев’ятого березня, діти відпочиватимуть ще тиждень – до 12 березня", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі міської ради також зазначили, що призупинити навчання рекомендовано і вишам.

"Уже чотири роки, як Кам'янець зробив перший крок у напрямку відмови від російського газу, перевівши котельні в різних частинах міста на тверде паливо. А сьогодні маємо новину про те, що Україні обмежили подачу газу. Зважаючи на неоголошену війну на Сході, прийнятий загальнонаціональний план дій та рішення обласної комісії з техногенної безпеки, призупиняємо навчання у школах і садочках до 7 березня. Але оскільки 8 та 9 березня - вихідні, оголошуємо "канікули" до 12 березня", - прокоментував на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук мер міста Михайло Сімашкевич.

Також очільник міста звернувся до батьків і наголосив, що дитячий садочок №17, що в Старому місті, залишається черговим, тому якщо є потреба - заклад готовий прийняти дітей.

"Крім того, тим споживачам, які мають індивідуальне опалення, рекомендуємо знизити температуру повітря в помешканнях при можливості", - зазначив Михайло Сімашкевич.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую