ye-logo.v1.2
10 Квітня, 2020

На Хмельниччині на декілька днів можуть закрити школи

Суспільство 3008
Частина шкіл Хмельницької області піде на канікули
Частина шкіл Хмельницької області піде на канікули. Фото: автора

Причина - тимчасове обмеження споживання газу.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості ввело тимчасове обмеження споживання газу через дисбаланс в 15-20 мійльонів кубічних метрів на добу. Про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді повідомив міністр Ігор Насалик, повідомляє «Українська правда». «Ми доручили повністю зупинити роботу в дошкільних навчальних закладах, школах і вищих навчальних закладах терміном до 6 березня», - заявив Насалик.

То як працюватимуть навчальні заклади Хмельниччини? «Назвати точну кількість закладів, які тимчасово не працюватимуть, поки що не можу, - каже начальник управління освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації Олег Фасоля. – Справа в тому, що не всі школи мають газові котельні. У нас всього 558 котелень, з яких 331 – на газу. І саме частина цих котелень будуть, скоріше за все, призупинені. Але сказати точну цифру не можу, бо є заклади, в яких по 2-3 котельні. Зараз вивчаємо доцільність призупинення». У тих навчальних закладах, де призупинять навчання, обіцяють завчасно повідомити батьків.

У Хмельницькому ж тимчасові вимушені канікули для дошкільнят та школярів не плануються. «Всі навчальні заклади, крім двох шкіл, використовують електроенергію для приготування їжі, - каже міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – А ось тепло забезпечують наші теплопостачальні підприємства, які для навчальних закладів використовують переважно тверде паливо: щепу, пілети тощо».

Утім, якщо буде зі столиці чіткий наказ, тоді 3 та 5 березня у навчальних закладах будуть вихідні. А поки... «Режим економії споживання газу вже запроваджено. Температура теплоносія буде суттєво зменшена для навчальних закладів на вихідні. Запускаємо всі котли на твердому паливі на повну потужність», - зазначив Олександр Сергійович.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую