ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Масову загибель риби виявили на Хмельниччині

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2757
Зясувати причини загибелі риби обіцяють екологи
Зясувати причини загибелі риби обіцяють екологи. Фото: з Фейсбуку

Даний факт зафіксований у Теофіпольському районі.

«В сільському ставку здохла вся риба. Товстолоби та амури сягали більше метра в довжину, а продажні хмельницькі обласні екологи, стверджують, що вода в нормі», - пише у Фейсбук Руслан Марчук, житель села Базалія, Теофіпольського району.

На фото, який виставив чоловік, видно, що у річці масово зигинула риба. Ймовірна причина, за словами Руслана Марчука – викиди нечистот з текстильної фабрики, яка розташована неподалік ставка.

Ще минулого року портал zik повідомляв, що трикотажна фабрика «Аслан-Текстиль» забруднює річку Случ. «Мешканці селища пояснюють це тим, що на підприємстві не працюють очисні споруди. Вплинути на керівництво фабрики вони не можуть», - пише zik.

Про дану ситуацію знають і в Державній екологічній інспекції у Хмельницькій області. «Сьогодні нас повідомили, що у Теофіпольському районі, а саме в селі Базалія виявлений факт масової загибелі риби. Найближчим часом будуть відібрані проби води з даного ставка та будемо з’ясовувати причину цієї ситуації», - розповіла завідувач сектору зв’язків з громадськістю Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Наталія Сологуб.

  

Загибель риби виявили мешканці села Базалія у місцевому ставку.

Даний факт зафіксований у Теофіпольському районі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую