ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

Правоохоронці проводять обшуки в «Либідь Плазі» (ОНОВЛЕНО)

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 7469
Фото: www.ukrinform.ua

Що шукають, поки невідомо.

Сьогодні, 21 березня, у Хмельницькому правоохоронці на 3 години перекрили усі входи та виходи до одного з торгово-готельних розважальних комплексів. Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці «Поділля-центр». Заклад належить відомій в обласному центрі родині Кольгоферів.

«За інформацію обласного управління СБУ, «Либідь Плазу» перевіряють працівники Служби Безпеки з Києва. Торговельний центр наразі відкрили для відвідувачів. Заблокованим залишається 5 поверх «Либідь Плази»», - йдеться у повідомлені.

«Незалежний громадський портал» пише, що обшуки відбуваються у торговельному центрі “Либідь плаза” і в помешканні бізнесменів сім’ї Кольгоферів у Лісових Гринівцях під Хмельницьким. За попередніми даними, які наводить  «Незалежний громадський портал», правоохоронці відреагували на зверення пайовиків. Суть справи зводиться до подій грудня 2007 року, коли службові особи ТОВ «Укрбудінвест» уклали договори про пайове будівництво торгівельно-офісно-житлового центру на вул. Кам’янецькій, 17 з двома фізичними особами.

"Згідно з даними договорами, пайовики 14 січня 2008 року перерахували як інвестицію в будівництво на рахунок ТОВ Укрбудінвест» по 700 тис. гривень кожний. В подальшому посадові особи ТОВ «Укрбудінвест», не маючи на меті виконувати зобов’язання щодо будівництва центру та передачі у право власності площі по 200 кв. м згаданим фізичним особам, 12 червня 2013 року відмовились від оренди земельної ділянки відведеної під будівництво на користь ТОВ «Пектораль 1». У підсумку будівництво центру на той час не здійснили, а заволоділи грошима пайовиків, чим спричинили їм тяжкі наслідки. Більше того, як зазначено в метаріалах досудового розслідування, посадові особи ТОВ «Укрінвестбуд» розтратили гроші пайовиків, отримали кредит у банку на суму 12 млн. грн., не повернули його і довели товариство до банкрутства. Як відомо, ТОВ «Укрінвестбуд», зв’язок якого вів до Кольгоферів, планував зводити 23-поверховий 245-ти квартирний житловий будинок та торгово-комерційний комплекс з паркінгом на вул. Кам’янецькій, 17 у Хмельницькому", - пише «Незалежний громадський портал».
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую