ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Злови зв'язок з Землею: хмельницькі студенти організували світловий флешмоб

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3869

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Долучилось більше сотні учасників.

Учора, 24 березня, у Хмельницькому, біля кінотеатру Шевченка студенти організували світловий флешмоб "Злови зв'язок з Землею". Таким чином молодь долучилась до всесвітньої акції "Година землі".

Як розповідає голова студентської ради Хмельницького Національного університету Денис Кирильчук, таку екологічну ініціативу підтримують уже четвертий рік поспіль. Минулого року подібну акцію провели на стадіоні ХНУ, тоді студенти із ліхтариками в руках у повній темряві утворили фігуру лампочки.

«Цьогоріч логотип - Земля і знак Wi-Fi. Він символізує наш зв'язок із планетою. І нам потрібно не забувати, наскільки сильний цей зв'язок. Для нас тема економії електроенергії і загалом екології дуже актуальна. Тому долучаємося до акції, щоб показати хмельничанам, як необхідно берегти ресурси Землі», - каже Денис Кирильчук.

Молодь зібралась біля кінотеатру Шевченка

Організатори зізнаються, що до флешмобу загалом готувалися близько двох тижнів. Загалом участь у заході взяло більше сотні учасників-студентів, крім того, долучались і хмельничани, які просто проходили повз.

Організатори анонсували більше сотні учасників


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята