ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Чи всі маршрути потрібні: перевізники Хмельницького рахуватимуть пасажирів

Суспільство 8204 2
	Перевізники вивчатимуть пасажиропотік на громадському транспорті міста
Перевізники вивчатимуть пасажиропотік на громадському транспорті міста. Фото: з архіву

З 14 по 20 квітня у Хмельницькому відбудеться обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського електричного транспорту і автобусних маршрутах.

Днями в громадському транспорті Хмельницького можна буде зустріти перевізників, які надають транспортні послуги хмельничанам.

Керівник КП «Хмельницькелектротранст» Віктор Паламарчук, приватний перевізник Олександр Мішин, керівник фірми «Хмельницьке таксі» Андрій Проказюк та Петро Кузьмін, очільник фірми «Рембуд-транс» їздитимуть тролейбусами та автобусами міста, аби дізнатися про проблеми на тому чи іншому маршруті.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 12 квітня, на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яке транслювалося в прямому ефірі на сайті «Є». Міським головою було ухвалено рішення про проведення з 14 по 20 квітня 2018 року (включно) обстеження пасажиропотоків на маршрутах міського електричного транспорту і автобусних маршрутах загального користування. 

Їздитимуть чиновники за графіком. Після обстеження управління транспорту та зв’язку має систематизувати матеріали та надати їх управлінню економіки для їх подальшого аналізу та обробки.

«Таке обстеження ми робимо щорічно. Хочемо вивчити навантаження пасажирів на транспорт та визначити доцільність того чи іншого маршруту», - розповів виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев. 

 Читайте також: Більше мільйона гривень коштував ремонт хмельницького тролейбуса, якому вже 28 років.

Коментарі:

пасажир 13.04.2018 12:41

Тобто, без обстеження пасажиропотоку приватні перевізники не володіють даними про навантаження пасажирів на транспорт та доцільність маршрутів?)

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую