ye-logo.v1.2
31 Травня, 2020

На Хмельниччині закуплять 40 нових автомобілів швидкої допомоги

Суспільство 1220
Сорок автомобілів швидкої допомоги поїдутьь у населені пункти області
Сорок автомобілів швидкої допомоги поїдутьь у населені пункти області. Фото: ілюстрація з архіву автора

Про це повідомили чиновники облдержадміністрації.

За словами заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Валерія Олійника, цього року для сільських амбулаторій Хмельницької області планують закупити 40 нових автомобілів швидкої допомоги. Кошти для цього у департаменту охорони здоров’я вже є, виділили їх із державного бюджету. Про це він розповів під час обговорення впровадження реформи медицини в області у Центрі розвитку місцевого самоврядування.

«Ми зараз спілкуємося із головами громад і головними лікарями медзакладів, щоб зрозуміти, які саме автомобілі їм потрібні. Одні кажуть, головне щоб їхала і доїжджала до необхідних віддалених місць, інші ж хочуть, щоб ці автомобілі були обладнанні лежаками для хворих. Тому зараз ми визначимося, які саме треба, оголосимо тендер і закупимо 40 автомобілів», – повідомив Валерій Олійник.

За його словами, найперше швидкі допомоги будуть роз приділенні туди, де будуватимуть нові амбулаторії. Нагадаємо, цього року їх планують збудувати 9 нових та 16 відремонтувати. Також частина автомобілів поїдуть туди, де є гостра необхідність. Хоча, чиновник зазначає, що в усіх 154 сільських амбулаторіях є потреба у новому автомобілі швидкої допомоги.

Нагадаємо, на сьогодні мережа спроможних амбулаторій в області складається із 154 сільських та 42 міських.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую