ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Сто сімдесят мільйонів гривень витратить облдержадміністрація на будівництво та ремонт амбулаторій

Ангеліна Мовчан Суспільство 1021 1
Валерій Олійник зазначив, що гроші вже є, залишилося лише затвердити у всіх необхідних відомствах документи.
Валерій Олійник зазначив, що гроші вже є, залишилося лише затвердити у всіх необхідних відомствах документи. . Фото: автора

Протягом цього року в області мають з’явитися нові амбулаторії.

Усе це робитимуть в рамках реформи галузі. Вчора, під час круглого столу у Центрі розвитку місцевого самоврядування про це розповів заступник голови облдержадміністрацій Валерій Олійник.

На сьогодні мережа спроможних амбулаторій в області складається із 154 сільських та 42 міських. Також цього року збудують 9 нових амбулаторій та 16 відновлять де вони є, але у непридатному до використання стані. Мережу медичних закладів у Хмельницькій області уже затвердили у Мінохорони здоров'я. Тепер же залишається допрацювати із Міністерством капітального розвитку, які мають дати дозвола на будівництво нових амбулаторій. Зараз на рахунках департаменту уже є для цього 170 мільйонів гривень, які виділили із державного бюджету.

Нові амбулаторії мають з’явитися у селах Квітневе та Залужжя Білогірського району, у Петрашівці Віньковецького району, Рахнівці на Дунаєвеччині, у селах Шутнівці та Патринці Кам’янець-Подільського району, в Чернелівці Красилівського, у селі Глібів Новоушицького району та Перегінці Ярмолинецького району.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята