ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

У Славуті закуплять респіраторів на 200 тисяч гривень

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 574
Також кошти підуть на ремон соціальних об'єктів міста
Також кошти підуть на ремон соціальних об'єктів міста. Фото: radiosvoboda.org

Мінрегіон затвердив компенсації ризиків населення, яке проживає на території зони спостереження ХАЕС.

За поданням виконавчого комітету Славутської міської ради Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України затвердило переліків об’єктів, які профінансуються у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету. Таке фінансування здійснюється в рамках фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження.

Також затверджений переліків засобів індивідуального захисту органів дихання та захисних споруд цивільного захисту, що фінансуватимуться у 2018 році за рахунок субвенції.

Загальна сума – 2 мільйони 817 тисяч гривень. Кошти підуть на ремонт мереж вуличного освітлення, будівництво тротуару, ремонт каналізаційної системи та капітальний ремонт славутської школи № 3, йдеться у повідомленні офіційного сайту Славути. На 200 тисяч гривень закуплять респіраторів.

Нагадаємо, місто Славута знаходиться в 30-кілометровій зоні спостереження ХАЕС та безпосередньому сусідстві з атомною станцією.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята