ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Підсумки дня: візит Президента, рекорд під дощем та вшанування жертв тоталітаризму

Суспільство 1356
У Хмельницькому мовчання вшанували пам'ять тих, хто став жертвою тоталітарного режиму
У Хмельницькому мовчання вшанували пам'ять тих, хто став жертвою тоталітарного режиму. Фото: з архіву

Якими були новини 18 травня.

Поки увага світових ЗМІ сьогодні прикута до весілля британського принца Гаррі та акторки Меган Маркл, в Україні не змовкають заклики на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування та вимагає звільнити 64 українських політв’язні. Незаконно засуджений російським судом Сенцов перебуває в колонії міста Лабитнангі, що в Російській Федерації. Через адвоката він передав заяву такого змісту: «Я, Сенцов Олег, громадянин України, що незаконно засуджений російським судом і перебуваю в колонії міста Лабитнангі, оголошую безстрокове голодування з 14 травня 2018 року. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв’язнів, які перебувають на території Росії. Разом і до кінця. Слава Україні!»

Саме сьогодні, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій, у Хмельницькому молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто став жертвою тоталітарного режиму. На Хмельниччині таких понад 120 тисяч осіб, 53 тисячі з них — розстріляли.

Тим часом в Кам’янці-Подільському встановили новий рекорд України: 3200 кам’янчан створили живий герб міста. Тим часом у соцмережах почали ширитися і незадоволені коментарі городян з цього приводу. Мовляв, дітям заради рекорду, довелося мокнути під дощем.

Решта дня увага хмельничан була прикута до події, що відбудеться завтра. Так, очікують, що на Хмельниччину в суботу приїде Президент Петро Порошенко. Візит Глави держави пов’язаний з представленням нового очільника області. Що ж, можливо уже завтра нарешті дізнаємося, хто замінить на посаді голови ОДА Олександра Корнійчука, який обіймав її більше двох років.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую