ye-logo.v1.2
18 Березня, 2019

Підсумки дня: візит Президента, рекорд під дощем та вшанування жертв тоталітаризму

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 1164
У Хмельницькому мовчання вшанували пам'ять тих, хто став жертвою тоталітарного режиму
У Хмельницькому мовчання вшанували пам'ять тих, хто став жертвою тоталітарного режиму. Фото: з архіву

Якими були новини 18 травня.

Поки увага світових ЗМІ сьогодні прикута до весілля британського принца Гаррі та акторки Меган Маркл, в Україні не змовкають заклики на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування та вимагає звільнити 64 українських політв’язні. Незаконно засуджений російським судом Сенцов перебуває в колонії міста Лабитнангі, що в Російській Федерації. Через адвоката він передав заяву такого змісту: «Я, Сенцов Олег, громадянин України, що незаконно засуджений російським судом і перебуваю в колонії міста Лабитнангі, оголошую безстрокове голодування з 14 травня 2018 року. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв’язнів, які перебувають на території Росії. Разом і до кінця. Слава Україні!»

Саме сьогодні, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій, у Хмельницькому молитвою та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто став жертвою тоталітарного режиму. На Хмельниччині таких понад 120 тисяч осіб, 53 тисячі з них — розстріляли.

Тим часом в Кам’янці-Подільському встановили новий рекорд України: 3200 кам’янчан створили живий герб міста. Тим часом у соцмережах почали ширитися і незадоволені коментарі городян з цього приводу. Мовляв, дітям заради рекорду, довелося мокнути під дощем.

Решта дня увага хмельничан була прикута до події, що відбудеться завтра. Так, очікують, що на Хмельниччину в суботу приїде Президент Петро Порошенко. Візит Глави держави пов’язаний з представленням нового очільника області. Що ж, можливо уже завтра нарешті дізнаємося, хто замінить на посаді голови ОДА Олександра Корнійчука, який обіймав її більше двох років.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео