ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

Справа секретаря Хмельницької міськради: Михайло Кривак прийшов до суду

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1822
Михайло Кривак прийшов до апеляційного суду. Але розгляд справи знову відклали
Михайло Кривак прийшов до апеляційного суду. Але розгляд справи знову відклали. Фото: автора

Відбулося засідання Апеляційного суду Хмельницької області.

Секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, який оскаржує рішення міськрайонного суду від 19 березня, вперше прийшов до апеляційної інстанції. Два попередніх засідання переносили, оскільки на них не з’являлися ні Михайло Михайлович, ні його захисник.

Сьогодні ж, 6 червня, Михайло Кривак заявив клопотання перенести розгляд справи, оскільки його адвокат не може прибути до суду.

Суддя Інна Вітюк, яка розглядає апеляційну скаргу, заявила, що захисник Кривака Михайло Осташ не може захищати його права в апеляційній інстанції, оскільки не є професійним захисником. «Тому суд пропонує вам укласти угоду з професійним захисником до наступного засідання, - сказала суддя. – Суд зобов’язує прибути вас із захисником, який буде підготовлений до розгляду справи. Щоб потім не подавав клопотання про перенесення справи через не ознайомлення з нею».

Отож, розгляд справи відклали до 25 червня.

Нагадаємо, секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак визнаний винним в адмінпорушенні згідно з частиною 1 статті 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння». Постановою Хмельницького міськрайонного суду Михайло Михайловичу призначили сплатити 10 200 гривень штрафу і позбавили права керувати транспортними засобами на рік. Він подав апеляцію.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята