ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Винен: суд призначив покарання секретарю міськради, якого затримали за п’яне водіння

Суспільство 2705 1

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Михайло Кривак не з'явився на засідання.

Ще у січні патрульні поліцейські затримали за п’яне керування автомобілем секретаря Хмельницької міськради Михайла Кривака. Тоді посадовець на службовій автівці повертався з одного із ресторанів обласного центру. У Хмельницькому міськрайонному суді понад два місяці розглядали справу і сьогодні, 19 березня, Феміда винесла своє рішення.

Традиційно, на засідання обвинувачений Михайло Кривак не з'явився. Не прийшов і його адвокат, бо у цей день нібито мав бути присутнім на засіданні в Києві. Проте, через деякі розбіжності у документах, що пояснюють відсутність захисника, суд вирішив продовжити розгляд і переглянути відеозаписи із нагрудних камер патрульних.

На відео видно, як копи їхали за службовою автівкою від ресторану. Коли ж автомобіль зупинили, у водія, який представився Михайлом Криваком, не було жодного документа, що посвідчує особу. Їхав посадовець не сам – до патрульних вийшов «поспілкуватись» чоловік. У цей момент пан Кривак почав тікати, але копи його наздогнали і повернули на місце зупинки транспортного засобу, де посадовець, у присутності свідків відмовився проходити огляд на «Драгері».

Суддя Навроцький розглянув справу без обвинуваченого та його захисника

Вже у медзакладі лікарям Михайло Михайлович повідомив, що вживав 300 грамів винна. Алкотестер також показав 0,58 проміле алкоголю в крові. Проте довідку, яка документально засвідчує, те що він був у стані алкогольного сп'яніння, підписувати відмовився.

Після моменту, зафіксованого на фото, Михайло Кривак почав тікати

Переглянувши усі матеріали справи, суд постановив, що Михайло Кривак винен у правопорушенні передбаченому частиною 1 статті 130 КУПаП. Посадовцю призначили сплатити 10 200 гривень штрафу і позбавили права керувати транспортними засобами 1 рік. Постанову посадовець може оскаржити в апеляційному порядку. 

При собі посадовець не мав ні паспорта, ні водійського посвідчення

Коментарі:

Александр 19.03.2018 19:59

+++

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую