ye-logo.v1.2
24 Січня, 2020

Хмельницьким поліцейським вибухотехнікам передали надсучасний пересувний вибухотехнічний комплекс

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 582
У Хмельницькому поліцейські вибухотехніки отримали надсучасний пересувний вибухотехнічний комплекс
У Хмельницькому поліцейські вибухотехніки отримали надсучасний пересувний вибухотехнічний комплекс. Фото: hm.npu.gov.ua

Придбаний автомобіль за кошти держбюджету.

З нагоди 23-ї річниці створення служби в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області привітали працівників вибухотехнічного відділу та передали їм у користування надсучасний пересувний вибухотехнічний комплекс. Про це повідомляють у прес-службі Нацполіції області.

«Надсучасний пересувний вибухотехнічний комплекс був придбаний за кошти державного бюджету. Це позашляховик високої прохідності «Ford Ranger», в салоні якого може розміщуватися до 5 працівників, а у вантажному кунгу ми будемо перевозити спеціальне вибухотехнічне обладнання. Також автомобіль обладнаний фаркопом, до якого планується приєднувати пересувну вибухозахисну камеру для перевезення вибухонебезпечних предметів», - додають правоохоронці.

Додають, що новий транспорт і обладнання зараз дуже на часі, бо не буває і дня без виїзду на повідомлення про замінування, виявлення вибухівки або й самі вибухи. І тільки 5% з цих повідомлень є хибними. В усіх інших випадках доводиться працювати з предметами, які несуть реальну загрозу життю і здоров’ю громадян
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую