ye-logo.v1.2

Хмельничанин погрожував ножем медикам швидкої допомоги

Суспільство 1999
У Хмельницькому чоловік напав на лікарів «швидкої» з ножем
У Хмельницькому чоловік напав на лікарів «швидкої» з ножем. Фото: uadonbas.com

Наразі він у психлікарні.

Вчора, 20 червня в обласному центрі стався прикрий інцендент – на лікарів швидкої допомоги, які приїхали на виклик, напав хворий з ножем. Про це повідомили в Управління поліції охорони в Хмельницькій області.

«Ввечері місцевий мешканець, що живе по вулиці Рибалка викликав швидку додому. Медики, які приїхали до хворого, побачили, що чоловік поводив себе неадекватно, розмахував та погрожував їм ножем. Окрім цього, хмельничанин наніс собі ножові поранення у праве передпліччя. Лікарі були змушені викликати працівників поліції, адже самі справитися не могли», - розповіла речник управління поліції охорони в Хмельницькій області Наталія Заболотна.

Також додала, що правоохоронці, які прибули на місце події, із застосуванням сили наділи хмельничанину кайданки та доправили його до міського травмпункту.

«Медики оглянули чоловіка і встановили, що в чоловіка стався психічний розлад. Каретою швидкої допомоги, чоловіка було відправлено на лікування до обласної психіатричної лікарні у село Скаржинці», - повідомила Наталія Заболотна.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую