ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Бібліотеки Хмельницького отримали книги майже на 250 тисяч гривень

Суспільство 1608
Бібліотеки обласного центру отримали книги на майже 250 тисяч гривень
Бібліотеки обласного центру отримали книги на майже 250 тисяч гривень. Фото: khm.gov.ua

За ці кошти придбали 2300 книг, авторами яких є відомі світові та українські митці.

Фонди бібліотек Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи поповнилися 2300 примірниками книг. Літературу замовили через систему Державних закупівель «Прозорро» за кошти міського бюджету, повідомляє прес-служба міської ради.

«Нещодавно отримали 66 коробок з новими книгами. Всі вони видані у 2016-18 роках. Це література для різних вікових категорій – від найменшого читача до людей старшого віку. На початку року у соціальних мережах та на сайті ЦБС проводилось опитування «Яку книгу Ви хотіли би бачити у бібліотеці?». Тому підбір проводився в першу чергу за запитами читачів», – повідомила завідуюча відділу комплектування та обробки літератури Хмельницької міської ЦБС Лілія Зозуля.

Більшість книг – це художня література відомих українських та світових письменників: Василя Шкляра, Світлани Талан, Ірен Роздобудько, Ольги Деркачової, братів Капранових та інших.

З’явився великий асортимент книг для підлітків, серед яких: цікаве, непередбачуване, молодіжне фентезі – трилогія Джеймса Дешнера «Той, що біжить лабіринтом», екранізована кінокомпанією «Двадцяте століття Фокс», популярний бестселер Ніколи Юна «Увесь цей світ», твори Джона Гріна «Паперові міста» та «Провина зірок», Кіма Слейтера «Розумник». Для маленьких читачів – серія книг «Маленькому пізнайкові». Зацікавить малюків і книжечка з спеціальними візуальними ефектами «Хто ховається у лісі».

«Книга-мандрівка. Україна» є призером конкурсу «Кращий книжковий дизайн» на наймасштабнішій книжковій події року – Книжковий арсенал. Це видання створене з відкриттів і досліджень, що дають можливість поглянути на Україну по-новому. Тепер його можна знайти в міській бібліотеці.

Книгозбірні міста вже готуються до початку нового навчального року. Тому важливо було оновити літературу, що є частиною навчального процесу. Придбали нові видання творів Івана Багряного, Степана Васильченка, Михайла Коцюбинського, Джека Лондона, Стендаля, Франца Кафки та інших. Збільшилася кількість книг з психології, історії України і світу, довідкових та енциклопедичних видань.

Щоб отримати новинки, необхідно звернутися в будь-яку з міських бібліотек-філій.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую