ye-logo.v1.2
29 Березня, 2020

Понад два мільярди гривень піде на освіту цього року, головна стаття – зарплата

Суспільство 1176
Олег Фасоля: На 06 липня 2018 року органами місцевого самоврядування прийнято рішення про створення 10 опорних закладів освіти
Олег Фасоля: На 06 липня 2018 року органами місцевого самоврядування прийнято рішення про створення 10 опорних закладів освіти. Фото: adm-km.gov.ua

Вчора, 24 липня під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації директор Департаменту освіти і науки області Олег Фасоля повідомив чи готові школи до роботи.

Як повідомляє сайт Хмельницької ОДА, в області функціонує 778 закладів дошкільної освіти, з яких 188 є структурними підрозділами шкіл, у них виховується 47,7 тис. дітей; 729 закладів загальної середньої освіти, де навчанням охоплено 131,2 тис. дітей; 28 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, у яких здобувають освіту понад 10 тис. учнів, 31 вищий навчальний заклад І-IV рівнів акредитації (32,2 тис. студентів), 72 позашкільних заклади освіти, які нараховують близько 50 тис. вихованців.

Разом із тим, в області продовжується робота щодо оптимізації закладів загальної середньої освіти. На 13 липня 2018 року реорганізовано шляхом приєднання, пониження ступеня 41 заклад загальної середньої освіти, органами місцевого самоврядування прийнято рішення про ліквідацію діяльності 14 закладів (Білогірський, Волочиський, Деражнянський, Ізяславський, Чемеровецький ра­йони, Сатанівська, Старосинявська селищні, Ганнопільська, Жванецька сільські об’єднані територіальні громади) та призупинення діяльності одного закладу (Китайгородська сільська об’єднана територіальна громада).

Також в області створено 15 опорних закладів освіти з 21 філією. За попередньою інформацією структурних підрозділів з питань освіти районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування з 01 вересня 2018 року планується створити ще 19 опорних закладів освіти (8 – у районах, 11 – в об’єднаних територіальних громадах).

На 06 липня 2018 року органами місцевого самоврядування прийнято рішення про створення 10 опорних закладів освіти: по 1 – в Ізяславському, Віньковецькому, Хмельницькому районах, Антонінській селищній, Гуківській, Судилківській сільських об’єднаних територіальних громадах, по 2 – у Красилівському районі та Лісогринівецькій сільській об’єднаній територіальній громаді.

На утримання всіх установ та закладів освіти у 2018 році передбачено 2,1 млрд.грн., у тому числі 1,8 млрд.грн. освітньої субвенції на оплату праці педагогічним працівникам загальноосвітніх навчальних закладів, а також професійно-технічних навчальних закладів у частині надання повної загальної середньої освіти.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую