ye-logo.v1.2
14 Липня, 2020

Тариф «вечірній» в хмельницьких маршрутках: що він означає?

Суспільство 3585 1
Із першого вересня змінюється не лише тариф на проїзд, а й вводиться новий, який діятиме після 20.00
Із першого вересня змінюється не лише тариф на проїзд, а й вводиться новий, який діятиме після 20.00. Фото: автора

Відзавтра в обласному центрі змінюється ціна проїзду в громадському транспорті.

Вже з першого вересня вступає в дію рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яке було прийнято 23 серпня та передбачає нові тарифи на проїзд в міському пасажирському транспорті.

Нагадаємо, проїзд у тролейбусі коштуватиме 3,5 гривні (нічні маршрути, які курсують з опівночі і до 5-ої ранку - 10 гривень ), в автобусах та маршрутках – 5 гривень.

Щоправда, для автобусів та маршруток запроваджується ще й вечірній тариф, який діятиме після 20.00 – 6 гривень. Саме він викликав жваве обговорення серед хмельничан після прийняття відповідного рішення. Отож, як працюватиме цей тариф?

«Оскільки у нас оплачують проїзд при вході, а не на виході, як, до прикладу, в Одесі, то 6 гривень пасажир сплачує тоді, коли він після 20-ої години зайшов до салону, - пояснює заступник міського голови Андрій Бондаренко. – Звісно, можуть бути розбіжності в хвилинах на годиннику водія та пасажира. Щоб не було суперечок, на кшталт, пасажир зайшов о 19.59 чи 20.01, ми попередили перевізників, що питання має вирішуватися на користь пасажира, тобто він має сплатити 5 гривень».

Та чи не станеться так, що, до прикладу, з 19.30 до 20.00 водії маршруток та автобусів «вигадають» собі якусь перерву? «Цього не повинно бути, вони мають дотримуватися графіків руху, які ми цього тижня разом оновлювали і сьогодні до кінця дня їх мають оприлюднити на сайті міської ради», - каже Андрій Євгенович. Та додає, що з введенням вечірнього тарифу, має покращитися рух автобусів у місті. Ну а за дотриманням графіків руху має стежити управління транспорту та зв'язку.

Коментарі:

Микола 31.08.2018 16:36

А чому на зупинках немає розкладу руху маршруток (як для тролейбусів)? І бажано з номером телефону контролюючої особи. Всі непорозуміння автоматично відпадуть.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую