ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

Тисячі волохатих створінь атакують Волочиськ

Суспільство 4955
Спеціалісти кажуть, нашестя гусені - через зміни клімату
Спеціалісти кажуть, нашестя гусені - через зміни клімату. Фото: tsn.ua

Люди міста потерпають від гусені.

Услід за жуками, які терирозували посеред літа одне з сіл на Чемеровеччині, на Хмельниччині нове нашестя – гусінь. У сюжеті ТСН можна побачити, як волохата гусінь взяла в облогу місто Волочиськ. «Середмістя просто кишить личинками, які повзають по стінах багатоповерхівок, окупували дитячі майданчики та зони відпочинку. Гусениці падають людям на голови, їх витрясають з-за пазух і струшують з одягу», - йдеться у репортажі, що вийшов в ефір учора.

Люди знімають відео, на яких видно, як гусениці окупували багатоповерхівки. Їх не одна чи дві – тисячі. Людям доводиться навіть у спеку зачиняти щільно вікна, щоб нечисть не пробралася до помешкання. Гусінь залазить до під’їздів, падає на голови, лякає дітей. Двірникам міста прибираючи у дворах, мусять змітати гусінь у відра зі стін будинків. Кажуть, що в гусеницях майже увесь Волочиськ. Коли дме вітер вони масово сипляться людям на голови.

У міськраді, як йдеться у сюжеті, нашестя гусениць не помічають. Місцяни сліпотою чиновників обурені. У Держпродспоживслужбі кажуть, що це личинки білого метелика – карантинного шкідника. Микола Микуляк, керівник управління Держпродспоживслужби району каже, що причина такого нашестя – зміна клімату. Якщо гусінь колись їла лише пролоді дерева, то нині нападає на усе зелене.

Волочиськ, ймовірно чекають карантинні заходи. Наразі фахівці підбирають препарати, якими можна знищити личинки без шкоди для людей.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую