ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

Патрульні з радарами розпочинають штрафувати водіїв

Олександр НІКІТІН Суспільство 1307
Штраф за перевищення швидкості становить від 255 гривень
Штраф за перевищення швидкості становить від 255 гривень. Фото: Патрульна поліція України

Відсьогодні порушників обмеження швидкості руху не попереджатимуть, а каратимуть.

Із 16 жовтня патрульна поліція України, яка з минулого тижня почала використовувати пристрої вимірювання швидкості «TruCam», може штрафувати порушників. Про це повідомив у «Facebook» заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

За його дописом, відсьогодні патрульні не обмеживатимуться профілактичною бесідою та попередженнями про підвищену небезпеку перевищення швидкості. Поліцейські почнуть притягувати до відповідальності за перевищення встановлених обмежень швидкості руху. Білошицький нагадав, що штраф за перевищення швидкості більш як на 20 км/год становитиме 255 гривень, а на понад 50 км/год — 510 гривень.

Нагадаємо, патрульна поліція використовуватиме «TruCam» на ділянках автодоріг міжнародного значення та в містах із підвищеним рівнем аварійності унаслідок перевищення швидкості. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебуватимуть службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору. Ну, а на Хмельниччині, станом на 11.00 сьогоднішнього дня (16 жовтня), у патрульних поки що немає таких радарів. Коли ж з’являться, обіцяють повідомити.

Мапа автошляхів України, на яких працюють пристрої для вимірювання швидкості руху автомобілів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую