ye-logo.v1.2
20 Квітня, 2019

Волонтер зі Старокостянтинова здобув перемогу на Міжнародному мистецькому фестивалі

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 2746 1
Як зізнається юний співак та волонтер, за годину до виступу він змінив фінальну пісню
Як зізнається юний співак та волонтер, за годину до виступу він змінив фінальну пісню. Фото: зі сторінки Артема Харченка у фейсбуці

Артем Харченко у фіналі виконав авторську пісню.

Понад 700 учасників з 6 країн світу цього річ взяли участь у ІV Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва в місті Трускавець. Дійство тривало три дні. І в результаті, перемогу здобув Артем Харченко зі Старокостянтинова.

«Ура! Везу додому перше місце! Дякую всім за підтримку!» - написав Артемко на своїй сторінці у фейсбуці.

Фінальний виступ припав саме на 14 жовтня – День захисника України. У фіналі Артем виконав пісню «Скільки це все буде минати». Як зізнається юний співак та волонтер, за годину до виступу він змінив фінальну пісню. «Я її не співав майже рік через «ломку» голосу. Але сьогодні таке свято, що я не зміг не згадати наших хлопців, які знаходяться на передовій».

Нагадаємо, Артем Харченко у свої 14 років не лише пише пісні та чудово співає, а й має досвід волонтерської діяльності та часто виступає для наших захисників. Він отримав звання кращого волонтера від конкурсу «Благодійна Україна 2016» і став кавалером ордена «За вільну Україну. АТО». Артем вважає, що вислів «моя хата скраю» – це точно не про сучасних українців. Йому вдалося пережити важку онкологічну недугу і це не зламало його талан та жагу до життя. А свого часу навіть був фіналістом шоу «Україна має талант Діти-2».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята