ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Термінової допомоги потребує 11-річний Артем Харченко

Галина МЕЛЬНИК Допомога 5527 4
Фото: з соцмережі Фейсбук

Хлопчик в онкологічній клініці, потрібні кошти на хіміотерапію та операцію.

Юному співаку і гітаристові Артему Харченку терміново потрібні кошти на дороговартісне лікування. В 11-річного хлопчика - саркома Юінга тазобедренного правого суглобу четвертої стадії з метастазами. Діагноз поставили напередодні нового року: дитина скаржилась на біль у нозі.

Зараз Артемко перебуває на лікуванні в Київському міському клінічному онкологічному центрі. Щоб побороти хворобу, щоденно потрібні величезні гроші на хіміотерапію. Мама Наталя каже, попереду шість “хімій”, потім операція і ще вісім “хімій”. Далі — реабілітація за кордоном. За словами пані Наталі, лише на хіміотерапію потрібно понад 200 тисяч гривень.

Самотужки зібрати гроші на лікування родина хлопчика не може, тому просить відгукнутися всіх небайдужих врятувати життя дитини.

Допомогти Артему Харченку можна, перерахувавши кошти на рахунок Приватбанку №5168 7572 7444 7731 (Харченко В.В.) Телефон мами Наталії Вікторівни: 097-065-85-02.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Данислав Донец 02.11.2016 20:45

Шалом! Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас! Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий! Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків! Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога, Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості! І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть! Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво! Радість в Господі, сила наша! Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені. (Матф.5:4) Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля! У Тебе всі часи і терміни! Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Но Ва 22.01.2016 17:29

webmoney?

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую