ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Чи оштрафували хмельницьких комунальників за візерунчасту «зебру»

Олександр НІКІТІН Суспільство 2399 2

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Понад три тижні в Хмельницькому «живе» незвичний пішохідний перехід.

Комунальники, які 26 вересня наносили розмітку з візерунком бренду міста на вулиці Собороній не будуть оштрафовані. Про це журналісту сайту «Є» розповів прес-секретар управління патрульної поліції області Роман Мартинюк.

Нагадаємо, після того, як в центрі Хмельницького з’явилася візерунчаста «зебра», у поліції заявили, що вона не відповідає Державному стандарту України (ДСТУ), а тому не виключили, що особи, які її наносили, притягнуті до відповідальності – оштрафовані на 340 гривень.

«Ми дали комунальникам усний припис, щоб ті привели розмітку відповідно до вимог ДСТУ, - повідомив Роман Мартинюк. – Вони надали відповідь, щоб там фарба такої якості, що невдовзі вони сама зникне і тоді буде нова розмітка. Тому, по суті, ми ще чекаємо, коли «зебра» відповідатиме затверджений стандартам».

«Такий оригінальний пішохідний перехід ми подарували хмельничанам до Дня міста, - ще раніше сайту «Є» заявляв директор комунального підприємства з будівництва, ремонту та експлуатації доріг Микола Ваврищук. - Ця розмітка намальована фарбами, які темніють і змиваються».

Ну, а поки «зебру» дощем не змило, ми запитали перехожих, як вони ставляться до візерунчастого пішохідного переходу та чи не заважає він їм.
 

Коментарі:

Олександр НІКІТІН 18.10.2018 12:32

Вирішили дати припис на усунення, щоб нікого не штрафувати

Александр 18.10.2018 08:13

а кого будут штрафовать за не нанесение разметки?

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео