ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рейтинг прозорості інвестиційної сфери: чи є міста Хмельниччини у лідерах?

Суспільство 1660
У містах було перевірено наявність антикорупційних програм
У містах було перевірено наявність антикорупційних програм. Фото: з архіву

До сотні увійшло 5 міст області.

Українське представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International дослідило прозорість інвестиційної сфери 100 найбільших міст України. За ним, на Хмельниччині найвищу сходинку посів Кам’янець-Подільський - 36 місце з рейтингом 6,7. Замикає першу п’ятдесятку Шепетівка (рейтинг – 5,5), Хмельницький посів 52 місце (рейтинг – 5,25), Нетішин – 65 місце (рейтинг – 4,2), Славута – 74 місце (рейтинг – 3,5).

Над розробкою методології дослідження спільно з експертами працювали іноземні інвестори, українські підприємства та соціальні підрозділи міських урядів. Всього було сформовано 17 індикаторів, які допоможуть відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері.

У містах було перевірено наявність антикорупційних програм, існуючу та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

До слова, перше місце у рейтингу здобув Івано-Франківськ, отримавши 15 балів з 20 можливих. Друге місце посіло місто Київ з 12,7 балами. Всього 0,7 балів відділяє Вінницю, яка зайняла третє місце у рейтингу, від другої сходинки.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую