ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

Державне бюро розслідувань провело конкурс на посаду слідчих

Олександр НІКІТІН Суспільство 1066
За словами виконуючого обов'язки директора Хмельницького територіального управління ДБР Олександра Лисого, вже є достатня кількість працівників, аби Бюро запрацювало
За словами виконуючого обов'язки директора Хмельницького територіального управління ДБР Олександра Лисого, вже є достатня кількість працівників, аби Бюро запрацювало. Фото: sud.ua

Обрали 28 переможців.

До Хмельницького теруправління Державного бюро розслідувань обрано 28 переможців конкурсу на посади слідчих. Нині вони проходять спеціальну перевірку органами державної влади та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфу. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За результатами цих перевірок виконуючий обов’язки директора територіального управління Олександр Лисий буде приймати рішення про призначення переможців на посади.

Як зазначають у ДБР, до складу територіального управління входитимуть три слідчих відділи: перший – розслідуватиме злочини у сфері службової діяльності та корупції (обрано 12 слідчих), другий – розслідуватиме злочини, вчинені працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя (обрано 11 слідчих), третій – розслідуватиме військові злочини (обрано 5 слідчих).

Одна посада слідчого першого відділу і по дві посади другого та третього слідчого відділу залишилися вакантними, тож згодом на ці 5 посад буде оголошено новий конкурс.

Нагадаємо, що усього штат Хмельницького територіального управління нараховуватиме 114 осіб. Конкурс на перші 65 посад ДБР триває з квітня цього року і завершено з обранням слідчих теруправління. За результатами конкурсу обрано 50 переможців: двох заступників директора територіального управління, 7 керівників слідчих та оперативних відплів, 28 слідчих, одного спеціаліста слідчого відділу та 12 державних службовців.

«У рамках цього конкурсу залишилося 15 вакантних посад, тож кандидати мають можливість виграти конкурс та працювати в ДБР. Втім, маємо достатній штат для початку роботи територіального управління», – заявив Олександр Лисий.

Відзначимо, що тер управління ДБР, яке розташоване в Хмельницькому, поширює свою діяльність на Вінницьку, Житомирську, Рівненську, Чернівецьку та Хмельницькі області.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую