ye-logo.v1.2

Головний поліціянт Хмельницької області отримав нового заступника

Суспільство 5019
Василь Віконський привітав Вадима Матвійчука на новій посаді
Василь Віконський привітав Вадима Матвійчука на новій посаді. Фото: hm.npu.gov.ua

Вадим Матвійчук став керівником кримінальної поліції.

Сьогодні, 20 листопада, начальник Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області Василь Віконський представив керівному складу поліції Вадима Матвійчука — нового заступника начальника управління — керівника кримінальної поліції. Попереднього поліціянта, який обіймав дану посаду, Володимира Голубоша, було переведено до Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області. Там він є керівником управління.

«До призначення на нову посаду Вадим Матвійчук працював заступником начальника ГУНП в Дніпропетровській області», - повідомили у секторі комунікації поліції у Хмельницькій області.

В електронній декларації, яку подав Вадим Володимирович у 2018 році, вказано, що посадовець має земельну ділянку у Київській області площею 1200 квадратних метрів. Його дружина також задекларувала земельну ділянку площею 944 квадратів у Київській області. Окрім цього, вона має ще житловий будинок у Вишгородському районі Київської області на 70 квадратів та квартиру в столиці площею 49,1 квадратних метра.

Щодо доходів, то Вадим Володимирович заробив за минулий рік 259 тисяч 848 гривень. Вид доходу – заробітна плата, отримана за основним місцем роботи. Також чоловік отримав матеріальну допомогу від Національної поліції України у розмірі 4 тисячі 400 гривень, допомогу від Управління праці та соціального захисту населення Святошинської РДА у розмірі 6 тисяч 250 гривень та допомогу учасникам АТО від Нацполіції України в сумі 1200 гривень.

  

Нового заступника представили керівному складу в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую