ye-logo.v1.2
18 Січня, 2020

Під пильним оком: в Дунаївцях за спокоєм стежать через систему відеоспостереження

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 766
19 камер, частина з яких інтелектуальні, встановлені на усіх в'їздах-виїздах у місто
19 камер, частина з яких інтелектуальні, встановлені на усіх в'їздах-виїздах у місто. Фото: hm.npu.gov.ua

Вона допомагає поліцейським оперативно реагувати на правопорушення.

19 камер, частина з яких інтелектуальні, тобто зі здатністю наближення та розпізнавання номерних знаків, встановлені на усіх в’їздах-виїздах у місто, а також в місцях найбільшої концентрації людей: біля ринку, навчальних закладів, пішохідних переходів тощо.

Як повідомляють в Головному управлінні Нацполіції області, усі вони виведені до чергової частини Дунаєвецького відділу поліції, що допомагає правоохоронцям оперативно реагувати на будь-які порушення, що відбуваються в місті. Близько двох десятків камер спостереження, освітлені вулиці і двори, власне громадське формування та ще низка нововведень, які роблять проживання на території Дунаєвецької ОТГ спокійним та безпечним.

«Значну увагу і чималі кошти ми виділяємо на освітлення населених пунктів, ремонт доріг і будівництво тротуарів. А це теж питання безпеки, - розповідає Микола Островський, секретар Дунаєвецької міської ради. - Також ми повністю забезпечуємо наших дільничих офіцерів поліції пальним. А нещодавно встановили в місті сучасну систему відеонагляду, яка допомагає поліцейським оперативно реагувати на правопорушення».

Як додають в поліції, саме завдяки проведеним заходам на Дунаєвеччині знижується рівень злочинності.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую