ye-logo.v1.2
20 Травня, 2019

За три тижні спливає строк експлуатації першого енергоблоку Хмельницької АЕС

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 628
Перший енергоблок Хмельницької АЕС відключили на ремонт
Перший енергоблок Хмельницької АЕС відключили на ремонт. Фото: perspekt.org.ua

Енергоблок відключили для ремонтних робіт.

Учора, 25 листопада, о 1:56 годині ночі енергоблок №1 Хмельницької АЕС відключили від енергомережі. Як повідомляють у прес-службі електростанції, упродовж наступних восьми місяців там відбуватимуться ремонтні роботи.

«Наразі на першому енергоблоці Хмельницької АЕС триває друга доба ремонтних робіт. Проектний термін його експлуатації енергоблоку завершується 13 грудня 2018 року. Ремонтні та модернізаційні роботи планується виконати за 257 діб. Заплановано виконати роботи з продовження строку експлуатації корпусу реактора», - йдеться у повідомленні.

Додають, що Хмельницька АЕС отримала позитивний висновок державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки щодо експлуатації енергоблоку у зупиненому стані на період виконання необхідних організаційно-технічних заходів для обґрунтування можливості його довгострокової експлуатації.

Під час планово-попереджувального ремонту (ППР) 2018-2019 років заплановано здійснити:
капітальний ремонт генератора,
середній ремонт реактора та парогенератора,
повне вивантаження активної зони,
ремонт всіх трьох каналів систем безпеки.

Радіаційний стан на промисловому майданчику та у прилеглих регіонах не зазнавав змін, знаходиться на рівні, відповідному нормальній експлуатації енергоблоків, і не перевищує природних фонових значень. Енергоблок №2 Хмельницької АЕС працює на потужності 1009 МВт.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео