ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Полоненим морякам, серед яких є шепетівчанин, ув’язнені зібрали чай та теплий одяг

Суспільство 3287
Сергій Цибізов 27 листопада, після суду, був доставлений в Сімферопільске СІЗО
Сергій Цибізов 27 листопада, після суду, був доставлений в Сімферопільске СІЗО. Фото: reuters.com

Арештанти Сімферопольського СІЗО в такий спосіб вирішили підтримати українських військових.

Матросу Сергію Цибізову з Шепетівки, а також іншим полоненим українським військовим, яких вчора ув’язнили в Криму, арештанти Сімферпольського СІЗО зібрали чай, каву та одяг. Про це сьогодні написав позаштатний кореспондент «Радіо Свобода» Антон Наумлюк.

Крім цього, журналіст написав: «Доправлених до Сімферопольського СІЗО українських моряків, яким вчора обрали запобіжний захід, розмістили в «жіночому блоці», подалі від арештантів, у декілька камер».

Нагадаємо, 25 листопада російські військові захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку, прямуючи з Одеси в Маріуполь. Шістьох моряків поранено, важко поранених двоє. Більшість полонених віком від 18 до 27 років. В оприлюдненому списку 24 полонених, які перебували на бортах бронекатерів «Бердянськ», «Нікополь» та рейдового буксира «Яни Капу», значиться прізвище і 21-річного жителя Шепетівки Сергія Цибізова.

Вчора йому та ще 14 українським полоненим у Криму обрали запобіжний захід – тримання під вартою на два місяці. Сьогодні ж решті 9 українським військовим обрали «запобіжку» - арешт.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую