ye-logo.v1.2
21 Липня, 2019

Полоненим морякам, серед яких є шепетівчанин, ув’язнені зібрали чай та теплий одяг

Олександр НІКІТІН Суспільство 2078
Сергій Цибізов 27 листопада, після суду, був доставлений в Сімферопільске СІЗО
Сергій Цибізов 27 листопада, після суду, був доставлений в Сімферопільске СІЗО. Фото: reuters.com

Арештанти Сімферопольського СІЗО в такий спосіб вирішили підтримати українських військових.

Матросу Сергію Цибізову з Шепетівки, а також іншим полоненим українським військовим, яких вчора ув’язнили в Криму, арештанти Сімферпольського СІЗО зібрали чай, каву та одяг. Про це сьогодні написав позаштатний кореспондент «Радіо Свобода» Антон Наумлюк.

Крім цього, журналіст написав: «Доправлених до Сімферопольського СІЗО українських моряків, яким вчора обрали запобіжний захід, розмістили в «жіночому блоці», подалі від арештантів, у декілька камер».

Нагадаємо, 25 листопада російські військові захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку, прямуючи з Одеси в Маріуполь. Шістьох моряків поранено, важко поранених двоє. Більшість полонених віком від 18 до 27 років. В оприлюдненому списку 24 полонених, які перебували на бортах бронекатерів «Бердянськ», «Нікополь» та рейдового буксира «Яни Капу», значиться прізвище і 21-річного жителя Шепетівки Сергія Цибізова.

Вчора йому та ще 14 українським полоненим у Криму обрали запобіжний захід – тримання під вартою на два місяці. Сьогодні ж решті 9 українським військовим обрали «запобіжку» - арешт.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую