ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Хмельничан кличуть долучитися до різдвяного флешмобу від міського голови

Суспільство 1285
Долучитися до передріздвяної акції на подарувати улюблену книгу свого дитинства вихованцям дитячих будинків може кожен бажаючий
Долучитися до передріздвяної акції на подарувати улюблену книгу свого дитинства вихованцям дитячих будинків може кожен бажаючий. Фото: з Фейсбуку

Кожен може подарувати улюблену дитячу книгу дітям з дитбудинку.

В Хмельницькій міській раді збирають книги, щоб передати їх дітям з дитячих будинків. Долучитися до благодійної справи запрошують хмельничан.

Старт новій передріздвяній раптівці з назвою "Святковий читайлик" дав міський голова Олександр Симчишин, подарувавши дітям улюблену книгу зі свого дининства Семена Скляренка "Святослав". Зізнається, що в багатьох аспектах цей твір вплинув на формування його поглядів на життя. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької міської ради.

Долучитися до передріздвяної акції на подарувати улюблену книгу свого дитинства вихованцям дитячих будинків може кожен бажаючий, залишивши книгу в приймальні міського голови на спеціальному столику. Приносити книги можна до 28 грудня. Через волонтерів їх передадуть в один з дитячих будинків.

Наразі, повідомляють в міськраді, небайдужі хмельничани уже принесли перші книги, щоб згодом передати їх дітям.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую