ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Вінничанин попався хмельницьким поліцейський через ряд правопорушень

Суспільство 836
На автодорозі М12 «Стрий-Знам\'янка» патрульні зупинили автомобіль «BMW X5» за порушення Правил дорожнього руху
На автодорозі М12 «Стрий-Знам'янка» патрульні зупинили автомобіль «BMW X5» за порушення Правил дорожнього руху. Фото: надане патрульною поліцією області

Патрульні оформили адміністративні матеріали на чоловіка, що тимчасово обмежений у праві керування транспортними засобами за наявність заборгованості зі сплати аліментів.

Учора, близько 17-ї години, на автодорозі М12 «Стрий-Знам’янка» патрульні зупинили автомобіль «BMW X5» за порушення Правил дорожнього руху, а саме за виконання обгону у забороненому місці, повідомляють у прес-службі патрульної поліції області.

«Під час перевірки документів, інспектори виявили, що 37-річний вінничанин тимчасово обмежений у праві керування транспортними засобами відповідно до постанови державної виконавчої служби за наявність заборгованості зі сплати аліментів», - йдеться у повідомленні.

На чоловіка патрульні оформили адміністративні матеріали за частиною 3 статті 126 КУпАП, за керування автомобілем без права керування, що в подальшому будуть направлені до суду та постанову за частиною 2 статті 122 КУпАП за порушення вимог пункту 14.6 Правил дорожнього руху.

Нагадаємо, що від початку введення в дію посилення відповідальності за несплату аліментів, в рамках проекту #Чужихдітейнебуває інспекторами задукоментовано понад 35 аналогічних правопорушень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую