ye-logo.v1.2
22 Січня, 2019

У Хмельницькому з’являться ще дві «розумні» зупинки

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 570
У Хмельницькому вже працюють чотири «розумні» зупинки
У Хмельницькому вже працюють чотири «розумні» зупинки. Фото: автора

Гроші з міського бюджету витрачатися на це не будуть, адже встановить їх житомирська фірма «Дозор Україна» на власний кошт.

За декілька місяців в обласному центрі з’являться ще дві «розумні» зупинки. Нараз їх є вже чотири.

«Нові зупинки будуть встановлені на вулиці Степана Бандери, а саме неподалік ТРЦ «Оазис» та на вулиці Панаса Мирного (у напрямку центру міста) – зупинка «Вулиця Кармелюка». Визначали їх методом пропозицій та обговорень відвідними виконавчими структурами, а також визначали зупинки, де є найбільше скупчення пасажирів», - повідомив виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради Сергій Шепурев.

За його словами, встановлять «розумні» зупинки за рахунок житомирської фірми «Дозор Україна», яка встановила попередні чотири. З міського бюджету витрачатися кошти не будуть. Згідно рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради, ця компанія зможе безкоштовно розміщувати рекламу на зупинках протягом п’яти років.

«Наразі готується проектно-кошторисна документація, технічні умови щодо підведення електромереж та підведення інтернету. Щодо терміну встановлення «розумних» зупинок важко сказати, але думаю це буде вже ближче до весни», - зазначив Сергій Валерійович.

Нагадаємо, у Хмельницькому вже працюють чотири «розумні» зупинки — дві біля поліклініки №1 та по одній на зупинках «Електроніка» і «Проспект Миру».

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео