ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

Підтримали полонених: в Нетішині підняли прапор військово-морських сил

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 456
У Нетішині кажуть, стяг має нагадувати світовій спільноті про необхідність сприяти поверненню на Батьківщину бранців Кремля
У Нетішині кажуть, стяг має нагадувати світовій спільноті про необхідність сприяти поверненню на Батьківщину бранців Кремля. Фото: actual.today

Він майорітиме, поки моряки не повернуться з російського полону.

За ініціативи Нетішинського міського осередку Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників та за підтримки міської влади, 17 грудня, на площі перед адміністративною будівлею виконавчого комітету Нетішинської міської ради підняли прапор військово-морських сил України.

Таким чином, Нетішин приєднався до Всеукраїнської акції на підтримку полонених Російською Федерацією українських моряків, які наразі перебувають в московських слідчих ізоляторах.

Як стверджують в міськраді, він майорітиме поруч із державним стягом та прапором Нетішина допоки українські моряки не повернуться з російського полону. «Наші моряки, як справжні патріоти, діяли з честю та гідністю, так само вони зараз поводяться в полоні і з не меншою гордістю повернуться до рідних домівок. Наш народ непереможний. Ми готові стояти за свою землю. Ця акція – знак солідарності з українськими моряками», – зазначає міський голова Олександр Супрунюк.

Окрім того, член міського осередку Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників Сергій Цукрук зауважив також, що стяг має нагадувати світовій спільноті про необхідність сприяти поверненню на Батьківщину бранців Кремля.

Серед міст нашої області, які таким чином висловили підтримку полоненим морякам, також Хмельницький: поряд із синьо-жовтим прапором, над входом у міську раду, висить також біло-синій.

Нагадаємо, 25 листопада у Керченській протоці російські кораблі атакували та захопили український буксир «Яни Капу» і два катери – «Бердянськ» і «Нікополь». Деякі моряки отримали поранення, а після так званого суду на території окупованого півострова Крим, усіх полонених вивезли на територію Російської Федерації.

Серед полонених – наш земляк, шепетівчанин Сергій Цибізов.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео