ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Полонених моряків, серед яких є шепетівчанин, вивозять з Криму до Москви

Суспільство 2184
Частину українських моряків етапували до Москви і вони перебувають в ізоляторі
Частину українських моряків етапували до Москви і вони перебувають в ізоляторі. Фото: Reuters

Наразі невідомо, скількох полонених етапували до Росії.

Захоплених в Чорному морі і заарештованих в Сімферополі українських військових моряків вивозять з Криму в Москву. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням кримськотатарського активіста Нарімана Джеляла. Цю інформацію йому підтвердили адвокати Джеміль Темишев і Еміне Авамілєва. Повідомляється, що моряків вивозять, імовірно, в СІЗО Лефортово.

«За інформацією адвоката Джеміля Темішева, яку він отримав від колег в Лефортово, принаймні частину українських моряків етапували до Москви і вони перебувають в ізоляторі. Невідомо, скількох етапували і чи доставили туди поранених», - повідомляє позаштатний кореспондент «Радіо Свобода» Антон Наумлюк.

Скільки моряків вже відправлені за межі Криму, не уточнюється. Наразі також невідомо, де перебуває Сергій Цибізов з Шепетівки.

Тим часом, як повідомляє УНН, Міністерство закордонних справ України чекає на офіційне підтвердження від Росії факту вивезення частини українських моряків з Криму до Російської Федерації. Про це УНН повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Нагадаємо, увечері 25 листопада, російські прикордонники захопили три українські військові судна, коли ті проходили Керченську протоку, прямуючи з Одеси в Маріуполь. На кораблях перебували 24 військовослужбовців. Серед них і наш земляк з Шепетівки Сергій Цибізов. У вівторок, 27 листопада, Київський районний суд окупованого м. Сімферополя обрав запобіжний захід для Сергія Цибізова, заарештувавши його строком на місяць і 29 днів - до 25 січня 2019 року. Учора арештанти Сімферопольського СІЗО зібрали полоненим морякам чай, каву та одяг - в такий спосіб вирішили підтримати українських військових.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую