ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2019

Майже 4 мільйони гривень суд призначив сплатити Росії на користь вдови прикордонника

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 608
Вдові прикордонника мають сплатити моральну шкоду
Вдові прикордонника мають сплатити моральну шкоду. Фото: dniprograd.org

Рішення чинності не набрало чинності.

Хмельницький міськрайонний суд призначив стягнути 3 938 400 гривень з Російської Федерації на користь сім’ї загиблого військовослужбовця. Про це повідомляють у прес-службі суду.

«На користь вдови військового прикордонника та їх дитини призначено сплатити моральну шкоду, спричинені загибеллю чоловіка, батька, в розмірі 3 938 400 гривень, що еквівалентно - 60 000 євро кожному.Встановлено, що чоловік позивачки у складі маневреної групи виконував завдання з посилення охорони державного кордону на ділянках з Російською Федерацією в Донецькій області. У липні 2014 року біля м. Шахтарськ, БТР-80, яким керував чоловік позивачки підірвався на фугасі збройних формувань Російської Федерації», - йдеться у повідомленні суду.

Додають, що тоді чоловік позивачки та ще один військовослужбовець загинули, зазнали поранень 8 військових. Цей факт встановив суд.

«Жінка вказувала, що саме Російська Федерація повинна нести відповідальність за військові дії, в результати якої гинуть Українці, і саме з цієї країни слід стягнути моральну шкоду на її користь, завдану загибеллю чоловіка та батька. Визначаючи розмір моральної шкоди, суд врахував, що через втрату чоловіка та батька її дитини, вона відчуває безперервний невгамовний душевний біль та страждання», - зазначають у суді.

Рішення чинності не набрало та може бути оскаржене відповідачем.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую