ye-logo.v1.2

Виконком Хмельницької міськради: ціни на ритуальні послуги та гроші на сувенірку (запис ефіру)

Суспільство 8089

Сьогодні члени виконавчого комітету розглянуть понад півсотні питань.

24 січня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради, яке сайт «Є» транслюватиме в прямому ефірі. І порядку денному, опублікованому на сайті міськради, 53 питання.

Ряд питань стосуються комунальних приміщень, які передадуть в оренду, або ж подовжать термін орендарям. Розглянуть і проекти, які потім мають винести на сесію міської ради. Це і порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у парках і скверах міста, і розміщення відкритих майданчиків для харчування біля закладів ресторанного господарства.

Питанням під номером 37 у порядку денному стоїть проект рішення «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг». Востаннє ціни на «ритуалку» змінювали в лютому 2017 року. Пропонують встановити тариф на копання могли довжиною два метри влітку за 976,02 гривні, взимку - 1797,31 гривні. Утім, вводять нову послугу - копання могил механізованим способом. І трактором викопати могилу буде навіть дешевше. Влітку – 523 гривні, взимку – понад 683 гривні. Утім, детальніше про ці тарифи – вже після засідання виконкому.

Ну, а наприкінці засідання членам виконавчого комітету пропонують виділити з цільового фонду Хмельницької міської ради 32 тисячі 580 гривень на закупівлю продукції для популяризації міста – магніти, блокноти, значки.

Отож, прямий ефір виконкому на сайті «Є» 24 січня після 14.00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую