ye-logo.v1.2
23 Липня, 2019

Викопати яму на кладовищі стало дорожче

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 3615

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення, яким встановив відповідні тарифи.

Рішенням «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, включені до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг» передбачені ціни, які залежатимуть від сезону. Влітку - дешевше, взимку - дорожче. Щоправда, так було з 2008 року. Та з тих пір тарифи не міняли.

«Через підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень, ми вимушені переглянути ціни, - каже начальник СКП «Хмельницька міська ритуальна служба» Сергій Бортник. – Та навіть за новими тарифами землекопальники не витягують на 3200, але ми все одно немаємо права їм платити менше. До того ж, це робота не лише важка, а специфічна. Тому знайти людей за таку зарплату дуже важко».

Отож, якщо раніше влітку викопати могилу (стандарт – 0,9 метри на 2 метри) на кладовищі коштувало 333,97 гривні, а взимку – 615,7 гривень, то за новим тарифом… влітку - 509,09 гривні, взимку – 848,93 гривні. А, якщо весна чи осінь? «Якщо земля не промерзла, то рахуємо по літньому тарифу. Якщо ж її потрібно півдня довбати – по зимовому тарифу», - пояснює Сергій Сергійович.

Рішення вступить у дію, коли буде опубліковано в газеті Хмельницької міської ради «Проскурів». Найімовірніше, вже наступного тижня.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую