ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому провели одразу декілька флешмобів на підтримку полонених моряків

Суспільство 2595
У театрі Старицького актори провели флешмоб по закінченню вистави
У театрі Старицького актори провели флешмоб по закінченню вистави. Фото: Сергія Аніськова з Фейсбуку

Ініціаторами виступили працівники кількох закладів культури.

Акції на підтримку полонених моряків Російською Федерацією ширяться у багатьох містах країни. Днями у Хмельницькому долучилися до ініціативи, організувавши кілька флешмобів.

У середу, 6 лютого, у театрі імені Старицького на знак солідарності та підтримки українських моряків в Криму артисти після вистави «Фараони» провели флешмоб Сергій Цибізов «Ти з нами!».

«Флешмоб полягав у тому, що після вистави ми вийшли з плакатами на підтримку моряка, шепетівчанина Сергія Цибізова і з плакатами, де був написаний хештег «полонені моряки», - розповідає головний режисер театру Дмитро Гусаков. - Ми попросили глядачів дістати свої мобільні телефони, сфотографувати наших акторів з плакатами і поширити ці світлини в соціальних мережах з відповідним хештегом. Таким чином ми хотіли ще раз привернути увагу до цієї пролеми, показати, що ми пам’ятаємо про неї. Ми якось намагаємося допомагати зі своєї сторони, хоча б тим, що привертаємо увагу нашої влади до теми».

У художньому музеї флешмоб влаштували під час відкриття нової виставки. Фото: Сергія Аніськова з Фейсбуку

Вчора ж, 7 лютого, подібіну акцію організували в обласному художньому музеї під час відкриття виставки «Бирючий 018 або Неошаманізм. Сила Ритуалу». У рамках флешмобу працівники та відвідувачі музею долучилися до створення корабликів, написавши на них побажання полоненим морякам.

«Всі ми знаємо про ту історію, яка сталася з українськими моряками минулого року – у полон Російської Федерації потапили моряки, серед яких і наш земляк, шепетівчанин Сергій Цибізов. Наразі, на скільки мені відомо, він перебуває у Москві в СІЗО, - каже директор музею Ольга Долінська. - Хотілося підтримати його, ще раз заявити про те, що він з нами і наше серце з ним. Щоб побажати йому якнайшвидшого повернення додому живим і нешкодженим, працівники музею разом з відвідувачами влаштували флешмоб в підтримку Сергія Цибізова».

ОНОВЛЕНО о 15.40: Сьогодні Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва спільно з учнями Хмельницького колегіуму №16 долучилися до Всеукраїнського флешмобу «Об’єднаємося разом». 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую