ye-logo.v1.2
3 Квітня, 2020

Скільки строковиків із Хмельниччини призовуть до армії

Суспільство 5404

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Призовники вже проходять комісії, а до війська підуть у квітні.

Цього року, як і минулого, в України буде два призови на строкову військову службу. Це передбачено указом Президента України. І перший – весняний, триватиме з квітня по червень. А тому на Хмельниччині чоловіки, яким виповнилося 20 років, а також ті, хто ще не досягнув 27-річного віку, вже проходять медичні комісії.

«План на весну більший, ніж було восени (восени 2018 року на Хмельниччині на строкову службу призвали 750 чоловік – прим.авт.), - каже військовий комісар обласного військкомату Сергій Присяжнюк. - Будемо призивати приблизно 1200 людей. Чому так? Тому що прикордонна служба також буде укомплектовуватися строковиками. У нас орієнтовно 60% призиватимуться в Збройні сили, решта – в Нацгвардії та прикордонну службу».

За словами Сергія Олександровича, всі призовники Хмельниччини будуть призвані виключно через навчальні центри. Пройдуть там підготовку і лише тоді будуть відправлені в військові частини. «В нашій області також є навчальний центр, який знаходиться Кам’янці-Подільському та готує людей в частини забезпечення. Левова частини призовників навчатиметься в Кам’янець-Подільському навчальному центрі. А це, відповідно, означає, що вони проходитимуть службу в Кам’янець-Подільській інженерній бригаді та частинах забезпечення», - пояснює обласний військовий комісар.

Усього ж на Хмельниччині майже 17 тисяч чоловіків підлягають призову на строкову службу. Але навесні підуть служити лише 1200. «Це вже призовні комісії вирішуватимуть, кого призиватимуть, - каже Сергій Присяжнюк. - Всі, хто не буде призваний, отримають відстрочку. Причини можуть бути різними. Хтось за станом здоров’я, хтось за морально-діловими якостями, а комусь, скажімо, не вистачило місця в Збройних силах». Та додає: «Ми робимо усе, щоб в армію пішли кращі за станом здоров'я люди, вмотивовані, які бажають служби».

До речі, за законом «Про військовий обов'язок і військову службу» призовник, після набрання чинності Указу Президента України щодо проведення чергового призову, зобов'язаний з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк. Незалежно від того вручили йому повістку чи ні.

Сергій Присяжнюк вкотре нагадує, що строковики не служитимуть в зоні проведення Операції Об'єднаних сил. «Якщо хтось десь каже, що строковиків відправлятимуть на третю лінію в АТО, я запевняю – це брехня», - заявив обласний військовий комісар.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую