ye-logo.v1.2
26 Травня, 2020

Призов продовжили до трьох місяців: скільки юнаків покличуть до війська на Хмельниччині

Суспільство 2668 1
В обласному військкоматі кажуть, що мають призвати 750 юнаків
В обласному військкоматі кажуть, що мають призвати 750 юнаків. Фото: suddya.com.ua

Призовний вік з 20 до 27 років.

Президент України Петро Порошенко збільшив термін призову на військову строкову службу від 2 до 3 місяців. Відповідний Указ оприлюднили вчора, 10 вересня, на офіційному сайті глави держави. В обласному військкоматі пояснюють, що термін призову збільшили, щоб мати змогу покликати на строкову службу якомога більше юнаків.

«Призов починається з 9 жовтня і закінчується десь 25-26 грудня. Продовжили термін через те, що хлопці не хочуть іти в армію, а таким чином, ми матимемо нагоду призвати якомога більше. Є багато юнаків, які 20-річчя святкують саме у грудні й ми матимемо змогу також їх залучити до строкової служби», - розповідає заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю підполковник Володимир Гучок.

За його словами, всього до війська планують покликати 750 осіб, які є мешканцями Хмельницької області. Понад 400 підуть служити до Збройних сил, 50 - у прикордонні війська, решта у Державну спеціальну службу транспорту та Нацгвардію.

Володимир Михайлович додав, що навесні 2018 року піддавалось призову 16 тисяч юнаків, з них викликали до військкомату 8300 осіб. Близько 3000 просто не з'явились. Дехто із них в розшуку, хтось притягнутий до адмінвідповідальності та сплатив штраф.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую