ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Волонтери влаштували акцію в різнокольорових шкарпетках, щоб підтримати «сонячних дітей»

Суспільство 1851
Ініціатором яскравої акції став волонтерський рух «Твори добро – даруй надію»
Ініціатором яскравої акції став волонтерський рух «Твори добро – даруй надію». Фото: Ольги Карнафель

Акцію провели до Міжнародного дня людей з синдромом Дауна.

Підтримати «сонячних дітей» та людей з синдромом Дауна, влаштувавши яскравий флешмоб та фотосесію для всіх бажаючих містян, вирішили в Полонному. Ініціатором акції став волонтерський рух «Твори добро – даруй надію».

«До Міжнародного дня людей з синдромом Дауна у всьому світі влаштовують масові акції «Lots of socks», під час яких люди одягають яскраві, різнокольорові шкарпетки, щоб продемонструвати, як це – бути не такими, як усі, й привертати до себе погляди перехожих. Наш волонтерський рух вирішив також підтримати цей флешмоб задля дітей, яких ми називаємо «сонячними», - каже учасниця волонтерського руху «Твори добро – даруй надію» Оксана Ковальчук.

Проте, лише яскравими шкарпетками вони не обмежилися, а організували яскраву фотосесію, запросили клоуна та влаштували розваги для дітей та дорослих, на які запросили всіх бажаючих полончан. Кажуть, така радісна метушня в людному місці - також свого роду виклик - виглядати дивакувато, мовляв, ми дорослі люди, а поводимось як діти...

Лише яскравими шкарпетками волонтери не обмежилися, а влаштували яскраву фотосесію для всіх бажаючих. Фото: Ольги Карнафель.

«Ми прийшли спеціально у людне місце, де завжди багато людей, одягнувши кольорові шкарпетки та яскраві перуки, щоб бути не такими, як усі. Адже часто люди, які трішки відрізняються від інших, почуваються незручно, коли на них в публічних місцях звертають увагу. Ми хотіли показати, що цього не варто боятися, бо коли на тебе звертають увагу, значить ти того вартий. Хочемо сказати: «Не вірте тому, що вас не сприймає суспільство. Ви – особливі!», - розповідає Оксана Ковальчук.

Нагадаємо, 21 березня в Україні і світі відзначають Всесвітній день людей з синдромом Дауна. У цей день люди влаштовують акції - одягають різнінокольорові шкарпетки, щоб підтримати тих, хто відрізняється від інших.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую