ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

В одному з хмельницьких училищ хочуть встановити навчальну сонячну електростанцію

Суспільство 1407
В училищі хочуть створити практичну базу для підготовки майбутніх спеціалістів
В училищі хочуть створити практичну базу для підготовки майбутніх спеціалістів. Фото: ілюстрація informator.news

Під свій проект учні шукають інвесторів.

У Хмельницькому вищому професійному училищі № 25 зацікавилися впровадженням сонячних електростанцій. На даху навчального закладу хочуть встановити сонячні батареї двох типів: один – для вироблення електроенергії, а іншу СЕС – навчальну.

«Ідею побудови сонячної електростанції на даху нашого училища запропонували учні, які в нас навчаються. Вони дослідили потенціал сонячної енергії та зробили розрахунки. Тепер маємо за мету встановити дві сонячні електростанції – одна буде діюча та вироблятиме електроенергію, а друга – навчальна, де учні будуть безпосередньо відпрацьовувати технічні знання уміння та навички», - розповідає Любов Пархомюк, старший майстер Хмельницького вищого професійного училища № 25.

Додає, що впровадження сонячної енергетики в країні нині надзвичайно популярний напрямок, а от отримати практичні знання щодо обслуговування таких СЕС під час навчання, практично немає де. Бо практичної бази училища, де діти навчаються на електромонтерів, не мають. А маючи власну СЕС, учні навчатимуться ремонту та обслуговування електроустаткування сонячної електростанції на практиці, а, відтак, будуть кваліфіковані та затребувані відповідно до сучасного попиту на ринку праці.

Тепер під свої проекти учні шукають інвесторів на фінансування проекту. А також готуються брати участь у грантових конкурсах, щоб таким чином створити практичну базу для підготовки майбутніх спеціалістів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую