ye-logo.v1.2

Годинники вперед: переходимо на літній час

Суспільство 2234
Сьогодні вночі Україна переходить на літній час
Сьогодні вночі Україна переходить на літній час. Фото: автора

З приходом весни українці спатимуть на годину менше.

В останню неділю березня українці традиційно переводять стрілки своїх годинників на літній час. У цьому році «ритуал» відбудеться в ніч з 30 на 31 березня.

Стрілки годинника необхідно перевести на годину вперед о 3 годині ранку. Це означає, що українці, з приходом весни, спатимуть на годину менше. Але є і хороші новини - день стане набагато довшим.

Варто відзначити, що порядок обчислення часу на території України визначений постановою Кабінету міністрів від 13 травня 1996 року № 509: час другого годинного поясу (київський час) з переведенням щорічно годинникової стрілки в останню неділю березня о 3:00 на одну годину вперед і в останню неділю жовтня о 4:00 на одну годину назад.

Нагадаємо, що сьогодні, 30 березня, по всьому світу проходитиме екологічна акція «Година Землі». Хмельницький теж долучиться до всесвітньої ініціативи. Разом з усім світом у місті цього дня символічно вимкнуть світло, щоб привернути увагу людства до здоров’я нашої планети.

Триватиме акція впродовж однієї години, з 20:30 до 21:30. Хмельничан теж закликають долучитися і вимкнути вдома необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую