ye-logo.v1.2

Завтра у Хмельницькому на годину вимкнуть вуличне освітлення

Суспільство 2169
Фото: ілюстрація shutterstock.com

Світло відімкнуть одночасно у різних містах планети.

У суботу, 30 березня, по всьому світу проходитиме екологічна акція «Година Землі». Хмельницький теж долучиться до всесвітньої ініціативи. Разом з усім світом у місті цього дня символічно вимкнуть світло, щоб привернути увагу людства до здоров’я нашої планети.

У рамках проведення акції в Хмельницькому буде відключено зовнішнє освітлення на вулиці Проскурівській, в парку імені Михайла Чекмана, сквері імені Тараса Шевченка, у масивах індивідуальної забудови «старий аеродром «Катіонівський», у мікрорайонах Книжківці, Гречани, Ружична та Лезневе.

Триватиме акція впродовж однієї години, з 20:30 до 21:30. Хмельничан теж закликають долучитися і вимкнути вдома необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину.

Також з нагоди «Години Землі» в обласному центрі запланували світловий флешмоб «Підзаряди Землю». Відповідно до ідеї флешмобу, організатори відтворюватимуть логотип акції - знак «wi-fі» за допомогою ліхтариків та телефонів, а Земну кулю відтворюватимуть у чотирьох кольорах за допомогою різнокольорових повітряних кульок.

Довідка: Година Землі - міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF, в рамках якого останньої або передостанньої суботи березня закликають людей, організації та комерційні установи символічно вимкнути необов'язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую