ye-logo.v1.2
15 Жовтня, 2019

Призов стартував: у яких військах служитимуть строковики

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1428

Підписатися на канал "Є" в Youtube

До армії покличуть 785 юнаків.

У квітні-червні на Хмельниччині проводиться призов на строкову військову службу. Як повідомив військовий комісар обласного військкомату Сергій Присяжнюк, планове для області завдання призвати 785 осіб, з урахуванням резерву це 1570 осіб.

«По місту Хмельницькому до війська покличемо 175 осіб, не враховуючи резерву. Хочу звернути увагу, що в області на обліку перебуває 13 937 юнаків призовного віку, в місті Хмельницькому їх понад 3 тисячі. Станом на 2 квітня уже вручено 828 повісток тим молодим людям, які пройшли комісію і готові служити», - розповідає Сергій Присяжнюк.

За його словами, зі збірного пункту призовників будуть відправляти виключно в навчальні центри. Один із них у Кам'янці-Подільському, де готують спеціалістів оперативного забезпечення. У цей навчальний центр планують відправити 1/3 від загального плану, решту — в інші. Після підготовки в навчальних центрах особовий склад направлять виключно у військові частини бойового забезпечення. Військовослужбовці строкової служби до зони проведення ООС не відправлятимуть.

«Розподіл призовників буде таким: Збройні сили України – 415 осіб, Національна гвардія – 225 осіб, Державна прикордонна служба - 125 осіб, Державна спеціальна служба транспорту - 20 осіб. Хочу додати, що прикордонників будуть набирати через прикордонну академію, і, я думаю, що найкращих відправимо служити саме туди», - зазначив Сергій Олександрович.

Військовий комісар додав, що напередодні виборів були публікації про те, що комісаріати будуть призивати людей на дільницях. Але, як усі могли пересвідчитись, такого не було і не може бути. Сергій Присяжнюк запевняє, що вони виконують свій обов'язок виключно у встановлений законом порядок.

«Також, хочу звернути увагу, що ніде не визначено, де і як вручаються повістки. Є закон, де написано, що повістка повинна бути вручена призовнику віком від 20 до 27 років. Але якщо вона навіть не вручена і вийшов Указ Президента про призов, то протягом 10 днів йому потрібно звернутись у військовий комісаріат», - заявив обласний військовий комісар.

Нагадаємо, наприкінці лютого, військовий комісар повідомляв, що навесні підуть служити 1200 осіб.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую