ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

Хмельницькому аеропорту повернуть близько двох гектарів землі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 879
Близько двох гектарів передадуть назад у власність аеропорту
Близько двох гектарів передадуть назад у власність аеропорту. Фото: ілюстративне з архіву

Землю раніше передали у власність іншій особі.

Верховний Суд підтримав позицію прокуратури про повернення КП «Аеропорт Хмельницький» земель вартістю понад 2 мільйони гривень. Про це повідомляють у прокуратурі області.

«У 2009 році Хмельницька районна державна адміністрація виділила громадянину для ведення товарного сільськогосподарського виробництва виділено у натурі (на місцевості) близько 1,9 гектара землі, розташованої на території Розсошанської сільської ради. Виявилось, що ця ділянка входить у масив земель, що на праві постійного користування ще з 1982 року належать комунальному підприємству «Аеропорт Хмельницький», а тому передаватись у власність особи не могла», -

Через це прокуратура звернулась до суду з вимогою визнати розпорядження райдержадміністрації та державний акт на право приватної власності на землю недійсними. Хмельницький міськрайонний суд вирішив повернути ці ділянок законному користувачу, однак цю позицією відповідач оскаржував в апеляційному та касаційному порядках. Нещодавно у задоволенні касаційної скарги Верховний суд йому відмовив.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую