ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Місце народження нових ідей: у Хмельницькому відкрили «Молодіжний центр»

Суспільство 2153
Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – \
Відсьогодні у хмельницької молоді є своє місце – "Молодіжний центр". Фото: автора

Над створення центру працювали декілька років.

Сьогодні, 19 квітня, в Хмельницькому офіційно презентували приміщення, де діятиме єдиний в місті та області «Молодіжний центр». Активісти, які працювали над ідеєю його створення, сподіваються, що центр стане місцем, де народжуватимуться та реалізовуватимуться найкреативніші ідеї хмельницької молоді.

«Сьогодні важливий день не тільки для мене, а й для всієї молоді міста. 19 квітня — момент, який розділив на «до» та «після» напрямок розвитку молодіжної політики нашого міста. До цього дня ми йшли 2,5 роки. Управлінці, будівельники, Асоціація молодіжних центрів, начальні заклади — усі допомагали і цим самим наголошували на тому, що «Молодіжний центр» потрібний. Тепер ми маємо відремонтоване приміщення площею 250 квадратних метрів у самому центрі міста, яке віддали на потреби молоді. Хочу, щоб цим користувались по-максимуму», - каже директор «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк.

Під час відкриття центру, молодь мала нагоду запропонувати свої ідеї, щодо роботи установи

За його словами, молоді люди повинні збиратися не у підвалах та дворах, а має бути єдине приміщення, що стане платформою для їх починань. Саме ця платформа допоможе комунікувати молоді між собою, молоді з навчальними закладами, бізнесом, владою.

Над реалізацією створення "Молодіжного центру" активісти парцювали більше двох років

«Серед напрямків роботи центру — організація змістовного і якісного дозвілля молоді, організація виїзних семінарів, тренінгів, перегляди кінофільмів просто неба, підтримка ГО та інше. Перший захід у стінах «Молодіжного центру» відбудеться вже на початку наступного тижня, це «Школа сучасного лідера». Проект вчетверте пройде в обласному центрі, він дуже популярний серед молоді», - каже заступник директора центру Олександра Ващук.

У "Молодіжному центрі" кілька аудиторій з "свіжим" ремонтом

Працюватиме «Молодіжний центр» поки з 9.00 до 18.00. Однак, керівництво центру розуміє, що молодих людей не варто ставити у такі часові рамки, тому графік ще переглянуть. Окрім того, у стінах щойно відремонтованого приміщення чекають на ідейних людей будь-якого віку.

"Молодіжний центр" відкрили на вулиці Кам’янецькій, 63
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую