ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

«Молодіжний центр» у Хмельницькому: де з'явиться та коли відкриють

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1742
"Молодіжний центр" відкриють у березні-квітні. Фото: автора

Ремонт приміщення завершать найближчим часом.

Учора, 29 січня, у Хмельницькому на обговорення зібрались представники міських молодіжних організацій. Тема актуальна для них – створення «Молодіжного центру». Уже кілька місяців у приміщенні за адресою Кам'янецька, 63 ведуться ремонті роботи, саме тому ініціатори створення центру хотіли почути думку молоді щодо напрямків діяльності організації.

Як розповідає директор «Молодіжного центру» Владислав Гребенюк, комунальних 240 квадратних метрів планують облаштувати найближчим часом і уже в березні-квітні відбудеться офіційне відкриття.

«Молодіжний центр» – це якісна та безкоштовна освіта не тільки та, до якої усі звикли, а й неформальна. Наша мета повністю забезпечення потреби молоді. Серед першочергових завдань – комфорт, якісне дозвілля і гурткова діяльність», - каже Владислав.

За його словами, приміщення, яке передала міськрада, повністю підходить для цілей центру. Там є велика кімната у 120 квадратних метрів для проведення масових заходів - конференцій, форумів, круглих столів. Є менша кімната, де громадські організації та громадські ініціативи могли би проговорювати створення фестивалів, проектів будь-якого якого спрямування. Владислав впевнений, що буде зроблено все, аби молодь продукувала ідеї та підвищувала свою компетенцію.

Владислав Гребенюк ініціатор створення та директор "Молодіжного центру"

«Ми шукаємо себе і відкриті для пропозицій. Проводитимемо навчання по співпраці з різними фондами, працюватимемо з волонтерськими напрямками. Буде безкоштовне приміщення для заходів - це певний ресурсний центр, котрий допоможе молоді реалізовувати свій потенціал», - додає Владислав Гребенюк.

Приміщення центру буде облаштоване

Директор каже, що хмельницький «Молодіжний центр» не єдиний в Україні. Є вони на Волині, у Вінниці й Києві. Хмельницький осередок для молоді вбиратиме кращі практики, водночас він має знайти свій оригінальний шлях.

Молодь міса забралась на обговорення діяльності центру

Серед основних планових заходів на 2019 рік - це навчання в рамках проекту «Активні громадяни», Форум молодіжної активності, Школа сучасних лідерів, перегляд фільмів просто неба, серія квестів, конкурс соціальної реклами та «Волонтер року». Окрім того, планують збільшити і штат працівників «Молодіжного центру». Наразі колектив складається із п'ятьох осіб, шукають ще орієнтовно стільки ж спеціалістів.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую