ye-logo.v1.2
18 Жовтня, 2019

В Хмельницькому районі у матері відібрали дитину

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4931
Дитина проживала у антисанітарних умовах
Дитина проживала у антисанітарних умовах. Фото: facebook.com/XmelRVP

10-річна дівчинка проживала з матір’ю у чоловіка, який зловживає спиртним, у антисанітарних умовах.

Нещодавно Служба у справах дітей Хмельницької райдержадміністрації та правоохоронці здійснили рейд з метою перевірки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Хмельницького району.

«Під час перевірки в селі Климашівка Хмельницького району, було виявлено місцеву 30 - річну жінку із 10 - річною дівчинкою, які проживали у місцевого жителя, який зловживає спиртними напоями, у антисанітарних умовах», - повідомили у Хмельницькому районному відділенні поліції ГУНП в Хмельницькій області.

Додають, що у зв’язку із безпосередньою загрозою життю та здоров’ю дитини, дівчинку, було негайно відібрано у матері та направлено до Хмельницької районної лікарні в дитяче відділення на обстеження.

«На матір складено адміністративний протокол за ухилення від обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітньої дитини, відповідно статті 184 КУпАП, санкція якої передбачає попередження або штраф від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Матеріали адміністративного правопорушення направлені до Хмельницького міськрайонного суду для притягнення 30 – ти річну жінку до відповідальності», - повідомляють правоохоронці.

На сьогодні, 10-ти річну дівчинку влаштовано до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей « Щасливе дитинство».

  

На матір складено адміністративний протокол за ухилення від обов’язків. Фото: facebook.com/XmelRVP

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую