ye-logo.v1.2

Південний Буг у Хмельницькому перевіряють на безпечність

Суспільство 4435
Купальний сезон у Хмельницькому стартує вже за дев\'ять днів
Купальний сезон у Хмельницькому стартує вже за дев'ять днів. Фото: з архіву

З 1 червня стартує купальний сезон.

Сьогодні, 22 травня фахівці державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» взяли пробу води з річки Південний Буг на дослідження.

«Щороку, перед відкриттям пляжного сезону ми досліджуємо воду в річці Південний Буг на безпечність. Далі, з 1 червня по 31 серпня ми щотижня робитимемо такі перевірки. Результати будуть відомі наступного тижня. Якщо усі показники відповідатимуть нормам, купальний сезон буде відкритий. Однак, якщо санітарно-хімічний склад води не відповідатиме нормативам, що цілком може бути, з огляду на зливи, відкриття сезону відтермінується», - коментує заступник директора державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Ярослав Главацький.

До речі, за словами медика, у Хмельницькому лабораторний моніторинг води проводиться тільки на міському пляжі. 

«Знаю, що хмельничани полюбляють купатися на ставку в мікрорайоні Дубове. Також озеро в мікрорайоні Озерна теж користується попитом серез хмельничан. Однак, зауважу, що ці водойми є несанкціонованими і тому купатися в них небезпечно, - розповів Ярослав Степанович.

Нагадаємо, до початку купального сезону міський пляж оновлять. На заплановані роботи планують витратити 325 тисяч гривень.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую