ye-logo.v1.2

До початку купального сезону міський пляж оновлять

Суспільство 4222
Сьогодні на міському пляжі зявилася перша оновлена кабінка для переодягання
Сьогодні на міському пляжі зявилася перша оновлена кабінка для переодягання. Фото: автора

На заплановані роботи планують витратити 325 тисяч гривень.

До старту купального сезону, який у Хмельницькому стартує 1 червня, міський пляж облагородять. В міському управлінні ЖГК зізнаються, що там є що оновлювати – кабінки для переодягання, парасолі від сонця та питні фонтани давно потребують заміни.

«Цьогоріч з міського бюджету передбачено 325 тисяч гривень для проведення необхідних робіт на міському пляжі. За ці кошти ми плануємо встановити 3 кабінки для переодягання. Першу, до речі, сьогодні вже встановили. Також найближчим часом мають з’явитися 10 парасольок від сонця. Будуть замінені три питні фонтани та завезений пісок. Ближче до відкриття купального сезону буде проведена очистка акваторії пляжу», - розповіла начальник відділу благоустрою Управління ЖКГ Тетяна Циб.

  

Нова переодягальня розрахована на три особи і в кожній кабінці буде лавочка.

До речі, незабаром біля міського пляжу, поряд з старим недіючим туалетом, запрацює оновлена вбиральня. Її зводить будівельна компанія, яка будувала розташований поряд бізнес-центр.

«За цю вбиральню з міського бюджету не було витрачено ні копійки. Комунікації до споруди вже підвели. Зараз там тривають внутрішні роботи. До початку купального сезону вона повинна запрацювати. Послуги вбиральні будуть платними», - каже Тетяна Михайлівна.

Нова вбиральня на пляжі запрацює до початку купального сезону.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую